Сьогодні Дата   

Вино виноградне ординарне сортове столове сухе біле Цитроний Магарача 0,75 л

Вино від світло-солом'яного до янтарно-жовтого кольору. В ароматі яскраво виражені тони цитрусових переважає апельсин і лайм за якими легко вгадуються ноти банана і ананаса. Смак достатньо повний і округлий з невисокою кислотністю з тривалим післясмаком. Вино має яскраво виражений характер і індивідуальність.
140 грн
Кількість:

Склад: виготовлено з винограду сорту Цитроний Магарача, містить антиоксидант двоокис сірки згідно з нормами законодавства України (речовина, яка зберігає у вині натуральний аромат, смак і букет. Без ГМО.

Калорійність ( енергетична цінність) на 100 g ( г ) продукту: 52-83 kcal ( ккал ), 218-343 kJ ( кДж ). Поживна (харчова цінність) на 100 g ( г ) продукту: вуглеводи – 0,3 g ( г ), білки – 0 g ( г ), жири – 0 g ( г ). Алкоголь 10,0-14,0 % об.

Умови зберігання: вино потрібно зберігати в затемнених вентильованих приміщеннях, в яких немає сторонніх запахів, при вологості повітря не більше 85% і при температурі від 8 до 20 С.

Гарантійний термін зберігання 3 місяці. Продукція придатна для подальшого зберігання та реалізації , якщо в ній після закінчення гарантійного терміну не з'явилось помутніння та видимого осаду. 

ДСТУ 4806: 2007 

Об'єм 0.75 л

Відгуки
Залишити відгук
Ім’я
E-mail
Текст відгука
Оцінка для товару
Webseite www.webdesigner-profi.de