Сьогодні Дата   

Вино виноградне ординарне столове сухе сортове біле Шардоне 0,75 л

Вино має свіжий, елегантний золотистий колір з ніжним оливковою відтінком. Букет тонкий з рисами зеленого яблука, білих квітів, і медовим присмаком дині. Смак освіжаючий, приємний, яскравий фруктовий з пікантною гірчинкою.
110 грн
Кількість:

Склад: виготовлено з винограду сорту Шардоне, містить антиоксидант двоокис сірки згідно з нормами законодавства України (речовина, яка зберігає у вині натуральний аромат, смак і букет. Без ГМО.

Калорійність ( енергетична цінність) на 100 g ( г ) продукту: 52-82 kcal ( ккал ), 218-343 kJ ( кДж ). Поживна (харчова цінність) на 100 g ( г ) продукту: вуглеводи – 0,3g ( г ), білки – 0 g ( г ), жири – 0 g ( г ). Алкоголь 9,5-14,0 % об.,

Умови зберігання: вино потрібно зберігати в затемнених вентильованих приміщеннях, в яких немає сторонніх запахів, при вологості повітря не більше 85% і при температурі від 8 до 20 С. 

Гарантійний термін зберігання 3 місяці. Продукція придатна для подальшого зберігання та реалізації , якщо в ній після закінчення гарантійного терміну не з'явилось помутніння та видимого осаду.

ДСТУ 4806: 2007

Обє'м 0,75 л 

Відгуки
Залишити відгук
Ім’я
E-mail
Текст відгука
Оцінка для товару
Webseite www.webdesigner-profi.de