Сьогодні Дата   

Вино сухе червоне Сапераві Сандотерн 0,75

Вино виноградне ординарне сортове столове витримане сухе червоне Вино глибокого рубінового кольору. Витримується в дубовій діжці не менше 6 місяців. Смак повний, округлий, екстрактивний з широкою гамою відтінків чорних ягід з яскравими нотками прянощів. Аромат дерева, з солодкуватими тонами, кизилу, чорної смородини, вишні, чорносливу, шкіри в обрамленні молочно-сирних і тютюново-пряних нот. Післясмак тривалий шоколадно-сливове.
175 грн
Кількість:

Склад: виготовлено з винограду сорту Сапераві, містить антиоксидант двоокис сірки згідно з нормами законодавства України (речовина, яка зберігає у вині натуральний аромат смак і букет).

Енергетична цінність на 100 g ( г ) продукту: 54-82 kcal ( ккал ), 228-342 kJ ( кДж ). Поживна (харчова цінність) на 100 g ( г ) продукту: вуглеводи - 0,3 g ( г ), білки – 0 g ( г ), жири – 0 g ( г ).

Умови зберігання: вино потрібно зберігати в затемнених вентильованих приміщеннях, в яких немає сторонніх запахів, при вологості повітря не більше 85% і при температурі від 8 до 20 С.

Гарантійний термін зберігання 12 місяців. Продукція придатна для подальшого зберігання та реалізації , якщо в ній після закінчення гарантійного терміну не з'явилось помутніння та видимого осаду.

ДСТУ 4806: 2007

Об'єм 0,75 л

Відгуки
Залишити відгук
Ім’я
E-mail
Текст відгука
Оцінка для товару
Webseite www.webdesigner-profi.de