Сьогодні Дата   

Вино сухе біле Ркацителі 0,75 л

Вино виноградне ординарне столове сухе сортове біле Вино свіже, збалансовано, в ньому проявляються ледве вловимі ноти зеленого перцю і зеленого яблука. Вино має тривалий післясмак з виразними мінеральними тонами, також вгадуються алича і дюшес.
130 грн
Кількість:

Склад: виготовлено з винограду сорту Ркацителі, містить двоокис сірки згідно з нормами законодавства України (речовина, яка зберігає у вині натуральний аромат, смак і букет. Без ГМО.

Калорійність (енергетична цінність) на 100 g ( г ) продукту: 52-82 kcal ( ккал ), 228-343 kJ ( кДж ). Поживна (харчова цінність) на 100 g ( г ) продукту: вуглеводи – 0,3 g ( г ), білки – 0 g ( г ), жири – 0 g ( г ). Алкоголь 9,5-14,0 % об.

Умови зберігання: вино потрібно зберігати в затемнених вентильованих приміщеннях, в яких немає сторонніх запахів, при вологості повітря не більше 85% і при температурі від 8 до 20 С.

Гарантійний термін зберігання 12 місяців. Продукція придатна для подальшого зберігання та реалізації, якщо в ній після закінчення гарантійного терміну не з'явилось помутніння та видимого осаду. Номер партії відповідає даті розливу.

Об'єм 0,75L (дм3)

ДСТУ 4806: 2007

 
Відгуки
Залишити відгук
Ім’я
E-mail
Текст відгука
Оцінка для товару
Webseite www.webdesigner-profi.de