Сьогодні, Дата   

Вино сухе біле Рислінг 2л

Вино має блідо-жовтий колір з тенденцією до зеленого, з квітково-яблучним відтінком в ароматі і з помітною кислотністю в смаку. В ароматі також проявляються квіткові, трав'янисті (скошена трава), фруктові ноти (зелене яблуко, грейпфрут, груша, персик, абрикос), які плавно переходять у смак.
310 грн
Кількість:

Вино виноградне ординарне столове сухе сортове біле Рислінг. Об'єм 2 літра

Склад: виготовлено з винограду сорту Рислінг, містить антиоксидант двоокис сірки згідно з нормами законодавства України (речовина, яка зберігає у вині натуральний аромат, смак і букет. Без ГМО.

Калорійність (енергетична цінність) на 100 g ( г ) продукту: 52-82 kcal ( ккал ), 228-343 kJ ( кДж ). Поживна (харчова цінність) на 100 g ( г ) продукту: вуглеводи – 0,3 g ( г ), білки – 0 g ( г ), жири – 0 g ( г ). Алкоголь 9,5-14,0 % об.

Умови зберігання: вино потрібно зберігати в затемнених вентильованих приміщеннях, в яких немає сторонніх запахів, при вологості повітря не більше 85% і при температурі від 8 до 20 С.

Гарантійний термін зберігання 12 місяців. Продукція придатна для подальшого зберігання та реалізації, якщо в ній після закінчення гарантійного терміну не з'явилось помутніння та видимого осаду. Номер партії відповідає даті розливу.

Об'єм 0,75L (дм3)

ДСТУ 4806: 2007

Відгуки
Виталий, 05.02.2017
Хорошее вино!
Залишити відгук
Ім’я
E-mail
Текст відгука
Оцінка для товару
Webseite www.webdesigner-profi.de