Сьогодні, Дата   

Діжка Каберне

Дубова діжка об'ємом близько 5 літрів з витриманим Каберне. Діжка багаторазового використання, ви зможете заливати і самі витримувати напій в подальшому. Можливо нанесення гравіювання з поздоровленням або побажанням. Доставляємо по Україні.
2575 грн
Кількість:

Склад: виготовлено з винограду сорту Каберне-Совіньйон, містить антиоксидант двоокис сірки згідно з нормами законодавства України (речовина, яка зберігає у вині натуральний аромат смак і букет).

Енергетична цінність на 100 g ( г ) продукту: 54-82 kcal ( ккал ), 228-342 kJ ( кДж ). Поживна (харчова цінність) на 100 g ( г ) продукту: вуглеводи - 0,3 g ( г ), білки – 0 g ( г ), жири – 0 g ( г ).

Умови зберігання: вино потрібно зберігати в затемнених вентильованих приміщеннях, в яких немає сторонніх запахів, при вологості повітря не більше 85% і при температурі від 8 до 20 С.

Гарантійний термін зберігання 3 місяці. Продукція придатна для подальшого зберігання та реалізації , якщо в ній після закінчення гарантійного терміну не з'явилось помутніння та видимого осаду.

ДСТУ 4806: 2007 

Відгуки
Залишити відгук
Ім’я
E-mail
Текст відгука
Оцінка для товару
Webseite www.webdesigner-profi.de