Сьогодні Дата   

«Вина Запоріжжя» пропонують відзначити Різдво в особливій атмосфері! Приєднуйтесь до дегустації вин і екскурсії по наших погребах. Ви дізнаєтеся все про виробництво вин, навчитеся визначати ноти в смаку і ароматі напою і обов'язково перейметеся святковим настроєм.

Втім, ми точно знаємо, що свято створюється своїми руками. Тому можливість участі в такому заході не обмежена кількома датами. "Вина Запоріжжя" будуть раді вітати вас в будь-який день -
і навіть без приводу.

Що входить в екскурсію?

Гості екскурсії дізнаються, як створюється крафтове вино. У програмі - секрети виробництва і відповіді на найпопулярніші питання: в чому відмінність між червоним і білим вином, навіщо потрібні дубові бочки, як вибрати хороший напій і на які відтінки смаку звертати увагу при дегустації.

Екскурсії заплановані на 25 і 26 грудня і на 2, 3 і 7 січня. Але якщо вам хочеться відвідати виробництво своєю компанією в інший час, це легко можна влаштувати. «Вина Запоріжжя» з радістю організують індивідуальний візит для групи до 20 осіб в будь-який зручний день.

А що можна буде спробувати на дегустації?

Після екскурсії та теорії перейдемо до практики. На дегустації можна буде оцінити 10 вин бренду «Вина Запоріжжя». Процес буде супроводжуватися описом смакових і ароматичних нот кожного напою. Серед інших, гості спробують флагманське вино бренду - Цитронний Магарача, зазначене нагородами престижних конкурсів. У меню представлена ​​ще одна гордість «Вин Запоріжжя» - Сапераві Сандотерн, дуже «зимове» червоне вино, витримане в дубовій бочці.

Всі напої «Вин Запоріжжя» дуже гастрономічні - тобто відмінно поєднуються з різноманітними закусками і стравами. На дегустації вина, в залежності від пори року і можливостей доставки, подають горіхи, сири, фаршировані равлики, морепродукти або тропічні фрукти.

Як дістатися і яка вартість?

До виробництва «Вин Запоріжжя» можна дістатися власним і громадським транспортом. Маршрут опублікований на сайті бренду. Тривалість екскурсії - 1,5 години, а вартість - 335 гривень. Реєстрація обов'язково - зробити це можна на сайті або за телефоном 0964023790.