Сьогодні Дата   

Не залишилося сфери життя, яку б не торкнулися карантин і пандемія. Всупереч відчуттям, у них є і приємні наслідки. Криза вчить людей уважніше прислухатися до себе і своїх бажань, осознаннее вибирати, чим себе потішити, погоджуючись тільки на краще. Недавній конкурс вин і алкогольних продуктів Wine & Spirits зафіксував цей тренд в своїй ніші. Крафтового вина стають якіснішими, смачніше, особливо. А українські вина більше не вважаються аутсайдерами світової сцени. Одним з тріумфаторів конкурсу став український бренд "Вина Запоріжжя". Ось, як і чому нам це вдалося.

 

Що робить вино хорошим

Конкурс Wine & Spirits існує вже 3 роки. "Ми працюємо і оцінюємо учасників за міжнародними стандартами", - розповідає Андрій Петровський, член Асоціації сомельє України. Раніше Андрій був членом журі і керівником дегустаційної панелі, а в цей раз він відповідав за модерацію і організацію заходу. Українські вина змагалися не тільки один з одним, але і з представниками Грузії, Іспанії, Португалії та Молдови. "Деякі з них - зі столітньою історією. Це якісно посилило конкуренцію ", - говорить Петровський.

У журі Wine & Spirits входить близько 50 осіб. Оцінюючи вино, вони звертають увагу на його прозорість і кольоровість, а також на типовість ароматики. "Потрібно, щоб аромат був збалансованим і багатошаровим, - пояснює Андрій. - Важливо наявність присмаку, то, наскільки вино складне, розвивається воно чи ні ". За його словами, медалі на таких змаганнях - реверанс роботі винороба. "Це подарунок людині, який вистраждав, виростив лозу, виняньчив вино, як дитину. Це нагорода праці ", - додає сомельє.

Wine Spirits 3З ним погоджується Олександр Мироненко, керуючий директор компанії "Вина Запоріжжя". В цьому році 3 їх вина удостоїлися премій на Wine & Spirits: біле вино Цитронний Магарача отримало срібну медаль, а біле Ркацителі і червоне Сапераві Сандотерн - бронзу. "Ми відправляли на конкурс тільки ці зразки, - каже Олександр. - Можливо, якби брали участь інші наші вина, вони теж отримали б медалі ". Йому і компанії отримані нагороди дали зрозуміти, що їх робота цінується не тільки знайомими, друзями і клієнтами, а й професіоналами індустрії. "Дуже важливо знати, що ти на правильному шляху. - зізнається Олександр. - Значить, все зусилля по підбору винограду, з лабораторними дослідженнями, технології приготування були правильними ".

Між творчістю і технологією

В "винах Запоріжжя" багато уваги приділяють тим моментам в приготуванні вина, де можна проявити креативність і винахідливість. У виноробів існує технологічна карта приготування напою. Порушувати її правила не можна. Зате можна знаходити моменти, де є простір для експерименту - наприклад, застосовувати різні дріжджі, змінювати час, протягом якого відстоюється сусло, або момент, коли пора відкривати напій. "Робота з цими нюансами дозволяє отримати особливе, якого всі люди знають і смачне вино", - вважає Олександр. Таке вони і створюють.

Поєднання скрупульозності і новаторства називає найсильнішою стороною бренду технолог "Вин Запоріжжя". Команда самостійно відбирає сировину, звертаючи увагу на зрілість винограду. При перевезенні грона поміщають в низьку температуру для збереження. На виробництві виноград сортується вручну, щоб нічого зайвого - гілки, листя, зіпсовані ягоди - не виявилося в чані. Для кожного сорту використовуються різні дріжджі, які дають винам унікальну ароматику. "За наші вина не соромно. - просто говорить технолог. - Вони сподобаються всім, хто цінує якість і натуральність ".

знакові вина

Деякі з напоїв "Вин Запоріжжя" витримуються в бочках - як, наприклад, Сапераві, що отримало бронзу на Wines & Spirits. "Це гарне, чисте вино без дефектів і пороків", - говорить Андрій Петровський. Вина поміщаються в бочку, щоб посилити ароматику і смак - перебування в дубовій місткості надає напою пряні, ванільні ноти, роблячи його більш структурним і округлим.

Флагманом бренду Андрій називає Цитронний Магарача - вино, яке отримало на конкурсі срібло. "Воно показало себе дуже гідно - хороші, потужні аромат і смак, - описує сомельє. - Вино дуже гастрономічне. Воно буде чудово поєднуватися з закусками, сирами і основними стравами, які не бліднучи на їх фоні. Це чудовий напій. Він вразив мене ".

Wine Spirits 2"Вина Запоріжжя" купують ягоди для Цитрон Магарача на фермі, яка спеціалізується тільки на цьому типі винограду. Виноградники знаходяться неподалік від моря, що забезпечує м'який клімат і теплі зими. Фермеру, який вирощує виноград для "Вин Запоріжжя", вдаються більш смачні ягоди і великі грона, ніж іншим виробникам. За рахунок цього і процесу контрольованого бродіння, коли вино бродить при особливій температурі, зберігаються насичений аромат і щільний смак.

"Після карантину наші малі виробники різко зросли в якості, - говорить Андрій Петровський. - Вони дуже швидко ростуть і розвиваються. Більш того, крафтового вино задає темп і тренди для промисловців. Дивно, що при цьому все ще існують стереотипи про те, що вино, вироблене в незвичайних для виноробства регіонах - на Сході чи під Києвом - не може бути хорошим ".

Якраз з цим стереотипом доводиться боротися "Винам Запоріжжя". Схоже, їм це вдається. "Коли я дегустував вино в різних куточках світу, кожен раз думав: чому наш регіон не представлений на винній карті світу? Я хочу не просто виробляти вино в Запоріжжі, а створювати нові традиції виноробства, транслювати культуру нашого регіону через вино ", - говорить Олександр Мироненко. Познайомитися з гастрономічною автентикою Запоріжжя можна, зайшовши в гості в магазин бренду "Вин Запоріжжя" на вулиці Південноукраїнської, 2, або замовивши онлайн. Якщо ви любите живе вино з душею, обов'язково повернетеся - за витриманим в дубових бочках червоним вином Сапераві, локальним білим Цитрон Магарача або класичним білим Рислінгом.