Сьогодні Дата   

Ркацетелі! Тисячі років грузини ретельно зберігають і передають з покоління в покоління секрет виготовлення цього дивного сухого вина.

 

rkaciteli s

Ркацетелі від ТМ «Вина Запоріжжя» - це мікс старовинних традицій виноробства і унікальне обладнання, завдяки якому вдається домогтися неповторний і оригінальний смак напою.

Ркацетелі - це не просто сортове вино. Це чарівний нектар, який відкриває справжнім поціновувачам неповторну палітру відтінків.

Це вино - загадка! Воно зваблює ароматами ніжною червневої ночі, де найтонша серпанок пряного жасмину, суцвіть акації і чайної троянди створюють неймовірний і вишуканий ансамбль.

Легкий присмак меду плавно переходить в ледь вловимий гіркоту лимонної цедри. Через секунду вино обволікає солодкістю стиглої груші і соковитого манго, дарує відчуття свята легкими нотами шампанського.

Ркацетелі - відмінний компаньйон! Він «дружить» з сирами і фруктами, випічкою та морозивом. Це один з кращих напоїв для романтичної вечері на березі моря або душевної бесіди в колі друзів.

Ркацетелі - це гра півтонами і самими приємними асоціаціями літа. Зоряне небо. Ласкавий морський бриз і шепіт хвиль. Спів цикад. Ваблять прохолодою гори. Тонкі виноградні лози, які тягнуться вгору, щоб через кілька місяців втілитися в яскраву і ніжну пісню великому світила.