Сьогодні Дата   
  • Set May Ua
  • Slide Set Spring2
  • Slide Set Spring3

«Вина Запоріжжя »: дух традицій і міць сучасності

«Для всіх смертних вино - річ чудова» - сказав одного разу Джованні Боккаччо і жодного разу не помилився. Про це знали ще стародавні греки, свято верів в легенду про Діоніса і його друга Ампелос, який після смерті був перетворений в виноградну лозу. Дуже смачні ягоди з цієї лози дозволяли робити унікальне домашнє вино, секрет приготування якого Діоніс розповідав всьому світу.

А ось фракійці знайшли свого «Діоніса» у незвичному образі - у вигляді старого козла. Помітили вони одного разу, що бідну тварину володіє мінливим настроєм. Часом він веселий і рухливий, а часом - сумовитий і пасивний. Навряд чи вони тоді були готові будувати здогади, про які кожен з нас міг би подумати в 21 столітті, і фракійці надійшли хитро - простежили день за твариною. Причина мінливості козла була проста - похід по перезрілих винограднику. Говорячи звичним нам мовою, козлик просто наїдався від душі перезрілими ягодами винограду і отримував легку ступінь сп'яніння. Віддавши належну шану тварині, який відкрив біле вино (або червоне - про це історія замовчує), фракійці одними з перших в світі стали виробляти древній напій.

І в нашій слов'янській історії можна знайти цікаву історію, що оповідає як з'явилося не тільки знамените червоне вино, і інші види «градусного» напою. Пов'язана вона з ім'ям Лади, яка як практична жінка взяла справу у свої руки і навчила Квасур варити напій сонця - сурью. Освоєння простий технології бродіння і Квасура - слов'янський бог виноробства. Нам, звичайно, ще далеко до божественних статусів, але робити смачне вино ми точно навчилися!

Як ми почали будувати власну історію На жаль, історія замовчує про те, як виноробство дійшло до прекрасного Запоріжжя, але ми точно не промовчимо про те, як вирішили створювати власне вино.

Наша ТМ «Вина Запоріжжя» надихалася старими переказами, атмосферою недалекій до нас Грузії і любов'ю до якісних напоїв.

Ми почали з дегустації найсмачнішого та близького по духу вина, родом із сонячної Грузії. Спілкування з професіоналами подібного «зельеваренія» і надихаючий присмак, який дарує грузинське вино, створили унікальний тандем величезного бажання творити виноробне мистецтво в рідному місті.

Нові проби, постійні пошуки ідеального рецепта, тонни винограду - і успіх постукав до нас з винного льоху! Тепер ми можемо дарувати вам завжди вдале столове біле і червоне вино!

ТМ «Вина Запоріжжя» - історія змінюється, крім нашого якості: воно незмінно ідеальне!